بنر

چاپ فضای خارجی بیشتر برای تبلیغات محیطی در فضای باز کاربرد دارد.
مرکب و مواد مصرفی آن در برابر تابش پرتو فرابنفش خورشید، رطوبت و دیگر عوامل خارجی مقاوم بوده، بنابراین از استحکام و ثبات بیشتری برخوردار است. 

وینیل یا استیکر

وینیل ترکیبی از کاغذ و PVC بوده و پشت چسبدار است. در انواع مات، براق، پشت توسی و پشت سفید که بر روی سطوحی مانند شیشه، فلز، چوب، MDF ، سنگ و… با قابلیت ماندگاری و دوام بالا برروی دیوار و یا حتی کف زمین محل مورد نظر چسبانده میشود.

وینیل، وینیل یا استیکر

وینیل ماندگاری بسیار بالایی دارد. همچنین وینیل سازگاری با محیط زیست دارد و به شما کمک می‌کند از آن برای نصب روی انواع ماشین‌ها و فضای داخلی خانه از ان استفاده کنید. وينيل از جنس PVC ساخته می‌شود و وینیل يكی از مواد بسيار کاربردی در زمينه چاپ و تبليغات فضای خارجی و فضای داخلی محسوب می‌شود.

انواع وینیل و مصارف کاربردی چاپ وینیل

وینیل در دو مدل وینیل شیشه ای و وینیل شیری استفاده می‌شود. نوع وینیل شیشه ای مانند خود شیشه از دو طرف دید دارد و برای مصارف خاص کاربرد دارد.

نوع وینیل شیری آن، محبوبیت و شهرت بیشتری دارد. رنگ زمینه وینیل شیری سفید است. پشت وینیل را چسب زده و برای مصارفی مثل چاپ وینیل و تبلیغات روی اتوبوس، چاپ وینیل برای تبلیغات روی زمین جهت فروشگاه‌ها و پاساژ‌ها و نصب روی دیوارهای رنگ شده استفاده می‌شود. مصارف خانگی آن هم مانند چاپ وینیل روی دیوار منازل و دفتر کار برای دکوراسیون داخلی است. از چاپ وینیل برای یخچال‌های صنعتی و شیشه سوپرمارکت‌ها هم استفاه می‌شود.

مش

با نصب نوع پشت چسب دار آن روی شیشه، به خاطر سوراخ سوراخ بودن سطح آن، علاوه بر نمایان بودن طرح چاپ شده ازمحیط بیرون، قابلیت دید از داخل را نیز دارد. مِش بدون چسب نیز در نما آگهی و پارتیشن بندی کاربرد دارد.

فلکسی

فلکس پارچه PVC تنیده شده با الیاف است که قابلیت عبور نور دارد، بنابراین کاربرد آن در تابلوهایی است که نور از پشت به آنهاتابانیده میشود.

مانند تابلو سردر فروشگاه، بک لیت، لایت باکس و ….

بنر

بَنِـر پارچه PVC تنیده شده با الیاف است که مانع عبور نور میگردد، بنابراین کاربرد آن در تابلوهایی است که نورپردازی آنها از روبرو انجام میشود.

مانند بیلبورد، لمپپُست، نماآگهی و … .

Development
Design
Marketing